Прикажана е новата епизода од „Пријатели“, а Рејчел и Рос ги шокираа сите со големо признание

28 мај, 2021
78de8550-b4fc-46de-8880-6180d17f07d8

Беше емитувана специјална епизода на „Пријатели“, а на долгоочекуваниот собир на тимот, Дејвид Швимер и Џенифер Анистон потврдија дека гаеле емоции еден кон друг и зад камерите.

Сепак, и двајцата завршија во други врски и никогаш не биле заедно.

Како што истакна Џејмс Корден за време на специјална епизода, актерската екипа се состоеше од шест многу привлечни sвезди во доцните дваесетти години и природно е што се појави хемија меѓу актерите.

Имаше гласини дека двајцата пријатели ја прекршиле точката од договорот дека не смееле да бидат во врска еден со друг, сепак за прв пат по 27 години Дејвид и Џенифер откриле дека летале искри меѓу двајцата.

„Првата сезона бев многу заљубен во Џен и во одреден момент и двајцата имавме чувства еден кон друг. Но, тоа беше како да поминуваат два брода затоа што едниот од нас секогаш беше во врска и никогаш не ја преминавме таа граница. Ние секогаш го почитувавме тоа“, рече Давид.

„Се сеќавам дека му реков на Дејвид: „Ќе биде грдо ако сме за прв пат заедно на национална телевизија. Се бакнавме за прв пат во тоа кафуле. Но, целата своја љубов и обожавање ги насочивме еден на друг на Рос и Рејчел “, рече Џенифер.

„Во моментот кога моето срце се распадна на милион парчиња“, „Тие се вистинската дефиниција за вистинската личност во погрешно време“, „Мојот мозок не може да ги процесира информациите дека Џенифер Анистон и Дејвид Швимер биле вљубени еден во друг “, Се само некои од реакциите на Twitter.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi