Принцот Хари конечно призна зошто го напушти кралското семејство, неговите зборови ќе ве растажат! (ВИДЕО)

26 февруари, 2021
91b2062b-0beb-48f2-8fae-311d852906ac_1000x0

Јас го направив она што секој сопруг и татко би го сториле

Принцот Хари вели дека се повлекол од кралските должности затоа што британскиот печат бил „токсичен“ и му го „уништил“ менталното здравје.

Хари му се отвори на Џејмс Корден во неговото доцно шоу. Двоецот се возеше во двокатен простор низ Лос Анџелес, а Хари, меѓу другото, му објасни на популарниот водител зошто ги напушти кралските должности.

„Не се оддалечив“, рече Хари, објаснувајќи дека треба да го заштити своето семејство. „Направив она што секој сопруг и татко би го сторил – морав да го извадам семејството од таму“, рече тој за Корден.

„Но, ние никогаш не се преселивме – и што се однесува до мене, никогаш нема да заминам“.

Хари забоде и ножеви, изјавувајќи дека преферира да ја прикажува семејната историја во серијата The Crown, затоа што тие „не се прават дека се вест“.

Тој исто така рече дека би сакал да го игра Демијан Луис во серијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi