ПРИРОДНА ЏЕЈ ЛО: Погледнете како изгледа холивудската дива без шминка и надогрдба на косата

21 август, 2021
1100_14-jlo_f

Не е тајна дека Џенифер Лопез ужива во гламурозни изданија и на сцената и на црвениот тепих.

Музичката sвезда честопати ја почестува својата милионска армија следбеници на Instagram со фотографии од сосема природен изглед.

Џеј Ло им е позната на сите по бујната и долга коса, но како изгледа нејзината фризура кога ќе се отстранат сите додатоци и екстензии.

Како и многу колешки од шоу-бизнисот, 52-годишната Џенифер Лопез често ја менува фризурата.

Во последниве години, во спотови и на големи настани, таа покажа дека е голем обожавател на екстензии. Џеј Ло на Instagram покажа како изгледа нејзината коса без додатоци.

Латино дивата покажа малку брановидна боб фризура со цел да ги промовира производите на сопствениот бренд „J.Lo Beauty“.

Иако првата асоцијација на пејачката е долга и бујна коса, всушност вистината е дека Џеј Ло има далеку пократка и „потенка“ коса.

Лопез, како и повеќето познати жени, го негува беспрекорниот изглед за кој е задолжен тим луѓе само заради снимање и јавни настапи. Кога ќе се изгаснат камерите, пејачката е во опуштено издание.

Иако, Џеј Ло се има појавено во неколку наврати на свечени настани со природна должина на косата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi