Присутните биле затекнати од нејзиниот КОНТРОВЕРЗЕН ИЗГЛЕД: Мадона не престанува да изненадува со појавувањата во јавност!

14 септември, 2021
327775_profimedia0631838685_ff

Поп-иконата Мадона не престанува да ја интригира светската јавност со своите креации, модни трансформации и избори кои го кршат поставувањето на нормата за она што е прифатливо.

По „MTV Video Music Awards“, пејачката се појави на забава која траеше до доцна во ноќта, а за таа прилика избра необична креација која беше поврзана со костимите облечени на „кабаре настапи“, а присутни беа и папараците, нестрпливи и сакајќи први да го фотографираат необичниот изглед на Мадона.

<p>Mrežaste čarape, korset i veo napravili su pometnju na društevnim mrežama, ali pop zvezda ne haje za komentare.</p>

Фотографиите го обиколија светот за неколку минути, а мислењата во јавноста беа поделени, додека некои ја карактеризираат пејачката како кралица која на вистински начин го носи секој тренд на модата, други веруваат дека оваа поставеност на естетиката ги трауматизира децата и луѓето со слабо срце.

<p>Mrežaste čarape, korset i veo napravili su pometnju na društevnim mrežama, ali pop zvezda ne haje za komentare.</p>

Мадона избра црно боди – корсет, мрежести чорапи, високи потпетици, очила за сонце и вел, што ја направи оваа креација многу специфична и контроверзна.

Како ви се допаѓа изборот на Мадона?

<p>Mrežaste čarape, korset i veo napravili su pometnju na društevnim mrežama, ali pop zvezda ne haje za komentare.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi