ПРИВЛЕЧНА И ВО СЕДМАТА ДЕЦЕНИЈА! Шерон Стоун објави фотографија во БИКИНИ, БЕЗ ФОТОШОП! (ФОТО)

27 јуни, 2021
443576_ona1234_f

Популарната холивудска актерка Шерон Стоун (63) не престанува да го привлекува вниманието на јавноста…

Пред неколку часа, Шерон Стоун објави фотографија на својот Instagram во дводелен костим за капење и им посака среќно лето на своите следбеници. Со насмевка, природна, без Фотошоп, Шерон покажа, како што напишаа нејзините следбеници, дека сепак е харизматична, убава и привлечна.

Вниманието на нејзините следбеници го привлече и изгледот на нејзиното мало куче.

Пред еден месец, во интервју за шпанското издание на списанието Elle, таа рече:

– Можеби мојата убавина и магнетизам сè уште не се исчезнати. Тоа потекнува од здравје, благосостојба и младост и носи самодоверба. Кога ја работите оваа работа во која сите почнуваат да ви кажуваат дека ја немате повеќе, вие почнувате да верувате во тоа – спомна актерката Шерон Стоун.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi