Пробајте да не се насмевнете! Бен Афлек призна каков му е животот откако му се врати Џенифер Лопез

5 октомври, 2021
328481_dzeniferlopezbenaflekprofimedia0634473812_ff

Актерот Бен Афлек (49) и пејачката и актерка Џенифер Лопез (52) веќе долго време не се кријат откако се смирија пред неколку месеци, па сега скоро секој ден имаме можност да гледаме папарацо фотографии на кои разменуваат нежности.

Се чини дека Афлек малку ја ублажи својата љубов кога станува збор за разговор со претставниците на медиумите за неговиот приватен живот, па сега коментираше како се чувствува по помирувањето со Џеј Ло.

<p><br />
Holivudski glumac i producent Ben Aflek obično ne priča o svojoj privatnosti, ali sada je rešio da pređe granicu jedan mali korak</p>

Имено, за време на интервјуто за Extra TV, Бен истакна:

  • Јас сум многу среќен. Ова е многу среќен период од мојот живот. Животот е добар.
<p><br />
Holivudski glumac i producent Ben Aflek obično ne priča o svojoj privatnosti, ali sada je rešio da pređe granicu jedan mali korak</p>

Патем, токму кога се „готвеше“ помирувањето на деценијата, Бен работеше на филмот „The Tender Bar“ во Бостон, во режија на Џорџ Клуни.

  • Соработката со Џорџ беше одлична, ова е многу плоден период од мојата кариера. Многу сум благодарен и, да, среќен – истакнува актерот.
<p><br />
Holivudski glumac i producent Ben Aflek obično ne priča o svojoj privatnosti, ali sada je rešio da pređe granicu jedan mali korak</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris