ПРОНАЈДЕ УТЕХА? Анџелина по разводот: „Се кршиш и потоа се исправуваш“

1 мај, 2021
Angelina-Jolie-i-Brad-Pitt

За разводот на поранешната актерска двојка, 45-годишната Анџелина Џоли и 57-годишниот Бред Пит, сè уште се зборува многу. Тие сè уште се борат за старателство над децата, а Анџелина проговори за своите чувства по разводот по повод снимањето на авантуристичкиот филм „Those Who Wish Me Dead“. Во филмот игра лик на пожарникарката Хана Фабер, со која Џоли се поистоветувала затоа што, како што вели, Хана научила како да ги смири емоциите.

„Ме привлекуваат луѓе кои доживеале нешто и се скршени, а потоа тие го наоѓаат својот пат и го надминуваат тоа. За мене како уметник, играњето такви луѓе е многу лековито. Вие едноставно се кршите, а потоа се исправувате. Хана е личност која носи голема вина“, објасни Анџелина во ток-шоуто„ Entertainment Tonight “.

angelina jolie

Таа додаде дека филмот на почетокот изгледа како одличен трилер и голема авантура, но пред се е многу емотивен. Станува збор за луѓе кои имаат големо влијание едни на други и се менуваат. „Тие поминуваат низ оган емоционално и практично. Јас бев воодушевена од оваа улога заради сите нови работи што имав можност да ги испробам на сетот“, изјави Анџелина.

angelina jolie

Таа неодамна за Вог изјави дека сè уште се опоравува од разводот, кој веројатно ќе трае со години поради битката за старателство. Анџелина потроши огромна сума пари на судовите со Бред и нема намера да постигне вонсудска спогодба. Таа е лута на него и го обвинува за сите лоши работи што доведоа до нивниот развод.

Да потсетиме, Анџелина зад себе има три неуспешни брака, од кои последниот заврши со Бред Пит во 2019 година. После толку напрегање, поранешните сопружници сè уште се „тепаат“, најмногу заради децата. Со оглед на тоа што нејзиниот фокус е насочен кон семејството, но и фактот дека и е доделена титулата „уништувач на бракови“, таа тешко поминува во светот на запознавање нови партнери.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi