Простување од најсмешната полициска станица: Погледнете го трејлерот за „Бруклин 99“ за последната сезона

30 јули, 2021
1627635089184-brooklyn-nine-nine-season-8-preview-830x0

Џејк Пералта, нема да те заборавиме

ВВС го објави трејлерот за последната сезона на серијата „Бруклин 99“. Сезоната наречена „ One Last Ride (title of your sex tape) “ доаѓа на малите екрани на 12 август, и содржи вкупно десет епизоди.

Како и во претходните сезони во серијата глумат: Енди Самберг (Џејк Пералта), Стефани Беатриз (Роза Дијаз), Тери Круз (Тери Џефордс), Мелиса Фумеро (Ејми Сантијаго), Џо Ло Труглио (Чарлс Бојл), Дирк Блокер (Хичкок), Џоел Мекинон Милер (Скали) и Андре Браугер (Рејмонд Холт).

Во продолжение погледнете го трејлерот за осмата сезона.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi