ПРОТЕКОА ДЕТАЛИ ОД СНИМАЊЕТО НА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“: Еве што ќе се случи со бракот на Кери и Ѕверот!

16 јули, 2021
254077_profimedia0621425455_ls

Челниците на серијата не успеаја да го сокријат сценариото

Во последните неколку дена, главните хероини од серијата „Сексот и градот“ повторно шетаат по улиците на Њу Јорк.

Иако новите продолженија сè уште се снимаат, деталите за заплетот се веќе познати, со оглед на тоа што сценариото протече во јавноста, а врз основа на тоа, откриено е каква е врската помеѓу главниот лик, Кери Бредшо, и нејзината голема Љубов, Ѕверот.

Според американскиот Page Six, оваа славна двојка од малите екрани, која се венча во првото филмско продолжение на серијата, денес живее одвоено и е на средина на болен развод.

Кери, која, како и нејзините долгогодишни пријателки, денес има педесетина години, во меѓувреме стана водителка на подкаст, и се бори со Ѕверка во бракоразводна парница за поделба на имотот.

Во една сцена, Кери вечера со пријателите, Стенфорд, Миранда и Шарлот и им вели дека не се чувствува добро.

„Снимив подкаст, ја измив косата. Да, не јадев ниту спиев, но барем се чувствував добро во бракот. Сега сум само една од сопругите за кои се грижел?“, Се пожали Кери.

Фановите на серијата ќе се сетат како Ѕверот двапати се ожени пред Кери. Првиот беше со издавачот на книги Барбара, а вториот со младата Наташа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi