ПРВA ФОТОГРАФИЈА НА КРИСТИЈАН ЕРИКСЕН ОД БОЛНИЦАТА: Данскиот фудбалер објави селфи со порака: Добро сум, но… (ФОТО)

15 јуни, 2021
2607805_77_ls

Данскиот фудбалер Кристијан Ериксен се огласи од болницата.

„Ви благодарам на сите за прекрасните пораки, тие ни значат многу на мене и моето семејство. Добро сум, колку што е можно со оглед на околностите. Треба да поминам уште неколку прегледи, но се чувствувам добро“, напиша Ериксен и им посака среќа на неговите соиграчи на претстојните натпревари на Европското првенство.

Да потсетиме, во 42-та минута од натпреварот помеѓу Данска и Финска, Кристијан Ериксен одеднаш падна. Сега неговиот живот повеќе не е во опасност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi