РАЗВОДОТ НЕ ГО РАСИПА НИВНИОТ ОДНОС: Џеј Ло на симпатичен начин му го честиташе Денот на таткото на поранешниот сопруг

22 јуни, 2021
308943_profimedia0090461730_ff

Многумина беа изненадени кога латино дивата пред неколку дена го бакна Бен Афлек пред нејзиниот поранешен сопруг, но за оние кои го следат нејзиниот живот, тоа не е изненадување бидејќи е познато дека таткото на нејзините деца е нејзиниот најдобар пријател.

Џенифер Лопез и Марк Ентони беа во брак цела деценија и заедно ги имаат синот Макс и ќерката Ема Мунјиз, а седум години по разводот, оваа поранешна двојка функционира одлично.

Затоа не е изненадувачки што пејачката и актерка реши и јавно да му го честитаат на својот поранешен Денот на таткото. Таа објави приказни на Инстаграм каде гледаме неколку фотографии од семејниот албум – на нив Марк ги прегрнува и носи своите деца, си игра со нив, а има и фотографија на која е собрано ова четиричлено семејство додека се дуваат свеќите, се смејат и се гушкаат.

<p>Mnogi su bili iznenađeni kada se latino diva pre nekoliko dana pred bivšim suprugom ljubila s Benom Aflekom, ali za one koji prate njen život to nije iznenađenje jer je poznato da je otac njene dece njen najbolji prijatelj</p>

„Среќен ден на таткото, Марк Ентони“, напиша Џенифер.

Пејачите, инаку, честопати поминуваат време заедно поради своите деца, а неодамна беа видени како уживаат на ручек и разговараат сами во еден ресторан. Тие исто така се заедно на семејни прослави, па Марк неодамна беше гостин на забавата за 50-тиот роденден на сестрата на Џенифер, Линда, токму ноќта кога Џеј Ло и Бен Афлек беа фотографирани како страсно се бакнуваат, првпат откако се смирија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi