РЕАКЦИИ НА ИНТЕРВЈУТО НА МЕГАН И ХАРИ! „Ова е како Дајана да се превртува во гроб“

8 март, 2021
MMEM

По толку многу чекање, се раскажува другата страна на приказната. Од 2018 година, кога поранешната актерка Меган Маркл се омажи за британскиот принц Хари, овој пар живееше многу бурен живот. Ниту тие имаа добри односи со медиумите и очигледно со остатокот од британското кралско семејство.

Додека за време на тие три години „беа фрлани дрвја и камења“ кон Меган Маркл, поради секакви ситуации, се чини дека вистината е нешто поразлична. Вечерва во два часот по полноќ, според наше време, беше прикажано долгоочекуваното интервју на Меган и Хари како седи пред една од најпознатите телевизиски водителки, Опра Винфри. По шокантните ситуации за кои зборуваа, реагираше и јавноста.

Дури кога се венчавме, сè започна да се влошува. Сфатив дека не само што не сум заштитена, туку и дека тие се подготвени да лажат за да ги заштитат другите членови на семејството “, вели војвотката од Сасекс. „Но, тие не беа подготвени да ја кажат вистината за да ме заштитат мене и мојот сопруг“, е само дел од шокантното интервју.

На социјалните медиуми, како што може да се очекува, има и две страни. Постојат такви кои ги поддржуваат Хари и Меган од самиот почеток, но и такви кои уште од венчавката тврдат дека Меган се омажила за принцот заради пари. Во зависност од тоа кој профил за споменатата двојка ќе ја „сретнете“, ќе прочитате различни коментари.

„Ова беше навистина сериозно и длабоко. Ја обожавам оваа двојка и се молам за нивната безбедност. Верувам дека не беше за нив, и дека нема да им биде лесно. Но, исто како што рече Хари, важно е да се имаат едни со други ’.

Дури сега е јасно дека толку многу лаги се изнесени во јавноста. Се надевам дека кралското семејство бара нови експерти, бидејќи за ова ќе им треба многу помош. Меган и Хари се најдоброто што можеше да му се случи на тоа семејство ’, се коментарите на оние кои ја поддржуваат оваа двојка.

Од друга страна, има и такви кои сè уште веруваат дека сè е една голема лага. „Тоа семејство го имаше сето тоа пред да се појави Меган. Принцот Хари сепак ја остава да го влече во пропаст“.

„Тие воопшто не покажаа никакво сочувство кон семејството поради принцот Филип кој е во болница. Принцезата Дијана се превртува во гроб“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris