Ријана никогаш не била толку секси! Од овие видеа на кои таа танцува полугола со накит вреден 2 милиони долари, вилиците ќе ви испаднат!

27 јануари, 2021
љ

Ријана ја покажа својата нова колекција на долна облека за Св Валентин на Инстаграм, како дел од нејзиниот бренд Savage X Fenty, танцувајќи во црно мрежесто здолниште со отворен грб и црни проѕирни нараквици. „Бог да ни прости што сме дивјаци!“, Напиша 32-годишната поп sвезда заедно со своето секси видео.

Актерката и пејачка Треси Елис Рос го коментираше овој пост со неколку емотикони со срце во нејзините очи, додека поранешната sвезда на „Вистински домаќинки од Атланта“, Ева Марсилес испушти серија огнени емотикони. Музичарите Fat Joe и I Rule исто така го пофалија изгледот на Ријана.

Ова е исто така второ снимање на Ријана за нејзината колекција Денот на вљубените, додека во првата се пофали и со жешкиот изглед, кој вклучуваше црвени латекс нараквици и црвена проѕирна долна облека, во комбинација со накит вреден над два милиони долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris