Ријана се прости од Трамп и поради оваа фотографија стана вистински хит на Instagram!

21 јануари, 2021
рика

Ријана (32) на сликовит начин покажа што мисли за заминувањето на Доналд Трамп од Белата куќа и доаѓањето на Џо Бајден.

Тука сум само да помогнам. Ние го сторивме тоа, Џо “, напиша пејачката покрај фотографијата, носејќи две вреќи ѓубре. Ријана позираше во долна облека, маица и високи потпетици, со црни ракавици до рамената на рацете додека ги криеше очите со очила за сонце.

Пејачката така без влакна на јазикот откри што мисли за поранешниот американски претседател Трамп, но и дека сака Бајден да го замени. Објавата ги воодушеви нејзините следбеници и брзо собра околу три милиони и 800 илјади лајкови и мноштво коментари.

„Ти си кралица на сите кралици“, „За тоа зборувам. И јас ќе ти помогнам“, „Дојде вистинското време“, „Ми се допаѓа ова“, „Токму тоа“, „Не заборавајте го неговиот лосион за сончање“. “Не издадовте албум за време на мандатот на Трамп. Ајде, ве молам сега”, “Не ви требаа поголеми торби?”, “Ми недостасуваше вашиот хумор”, напиша фановите на Ријана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris