Ријана воодушеви со својот стајлинг: Обчече фустан од седумдесеттите години и засени сè! (ФОТО)

9 февруари, 2021
2016 Billboard Music Awards

Ријана блесна во жешка летна комбинација кога комбинираше фустан во иста нијанса со шарена летна капа.

Популарната пејачка носеше свилен фустан во боја на виножито, кој го комбинираше со соодветна капа и накит – вклучувајќи голем впечатлив ѓердан, нараквици и прстен.

За популарната пејачка се шпекулира дека е во врска со раперот, кој е познат како „АП Роки“, а парот го прослави Божиќ на Барбадос. Тие биле забележани и на вечера во Њујорк и се покажало дека нивната врска функционирала благодарение на бројни причини, пред се на нивната компатибилност и бројот на заеднички пријатели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi