Рири ја покажа својата нова долна облека, а вниманието го „украдоа“ бујните гради!

5 март, 2021
pjimage-1_9LXiko0

Пејачката гордо го рекламира секој нов комплет долна облека од нејзината колекција. Покрај своето тело, Ријана може да се пофали и со својот глас, па фановите се повеќе ја прашуваат кога ќе објави нов албум.

Иако има многу модели, долна облека од нејзината модна линија сепак најдобро се рекламира. Атрактивната пејачка Ријана (33) гордо го покажува секое ново парче долна облека на социјалните мрежи.

24sata

Таа позираше додека лежеше во природа, ставајќи ги бујните гради во преден план. Нејзините обожаватели го сакаа новиот сет, а многумина ги коментираа облините на Ријана.

Само добри вибрации – напиша таа во описот на фотографијата, која за кратко време собра повеќе од 100.000 „лајкови“.

24sata
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi