Рита Ора облече розово бикини, го сврте задникот и позираше безобразно никогаш поблизу до објективот на камерата (ФОТО)

25 март, 2021
rita-ora-4-830x0

Славната пејачка го покажа своето тело во минијатурно розово бикини, а во преден план беше бујниот задник

Британската пејачка од Лондон, Рита Ора (30) објави нова провокативна фотографија во розов костим за капење, на која ги покажа сите облини.

Имено, познатата пејачка објави фотографија на која го покажа своето тело во минијатурно бикини, а во преден план беше бујниот задник.

Рита носела и очила за сонце со розова рамка, како и бројни нараквици, а може да се забележат и нејзините тетоважи на ребрата.

Нејзините разголени фотографии од плажа брзо го обиколија Светот, а поради изгледот на нејзиното тело, многумина заборавија на скандалот што ја разбесни јавноста кон крајот на минатата година.

„Убава“, „Леле, каков задник“, „Може ли да ти го тргнам песокот?“, „Ти си брутална“, „И не е нешто“, „Не знам зошто пишувате дека има облини кога е слаба“,„ Русокосите подобро се забавуваат “, имаше коментари од обожаватели и може да се види дека тие имаат поделено мислење за нејзиниот изглед.

Инаку, среде пандемијата на корона вирусот, Рита организираше роденденска забава во ресторан во Лондон, а на сопственикот на ресторанот, наводно, му понудила 5000 фунти со цел да ги прекрши заштитните мерки што беа пропишани. На забавата имаше околу 30 гости, меѓу кои беше и манекенката Кара Делевињ.

Пејачката најпрво отпатувала за Египет, каде што имала настап во хотел со пет вездички, а по враќањето во Велика Британија, наместо да биде изолирана, пејачката организирала тајна роденденска забава, па соседите повикале полиција.

Исто така, таа и нејзината колешка Дуа Липа инсистираа минатата година компанијата „Apple“ да го постави Косово на мапата, што предизвика гнев кај многу следбеници од Балканот на Instagram.

Покрај тоа, тие го карактеризираа ајварот како албанско национално јадење, што ги направи уште поодвратни за фаноците од оваа област.

Но, и покрај сите скандали, многумина велат дека оваа пејачка е неоспорен талент и ѝ посакаа да не се меша во политички прашања, како и да биде совесна и одговорна за време на пандемијата на корона вирусот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi