Рита Ора снимена во прегратка на славен оскаровец, фановите се сигурни дека се заедно

25 април, 2021
86029ad0-f9f9-465b-822c-ca32fca96a0c

Обожавателите на Рита Ора се убедени дека таа се забавува со режисерот Таика Ваитити откако на интернет се појави фотографија на која тој ја гушка.

Слушатели на подкастот Who? Weekly дополнително ги разгорија гласините по тврдењата дека парот ги видел како се бакнуваат во ресторан.

Рита Ора (30) е снимена и на состанок со Таика (45), Крис Хемсворт, неговата сопруга Елза и Мет Дејмон, кои сите се во Австралија за да го снимат филмот Thor: Love and Thunder, пренесува The Sun.

Во филмот ќе игра и Расел Кроу, со кого Ора беше снимена минатата недела додека возеше велосипед. Некои затоа се надеваат дека може да ја видат пејачката и во филмот.

Оскаровецот Ваитити се разведе од сопругата Челси Винстанли во 2018 година, по седум години брак.

Рита е во Австралија бидејќи работи на шоуто The Voice, но веќе започнаа шпекулации дека би можела да се појави во филм на Марвел, за кој сè уште не се разговарало официјално.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi