Роналдо и Џорџина покажаа како ја украсија луксузната вила за раскошен пречек, не оставија ништо на случајноста

1 јануари, 2021
Screenshot_1

Партнерката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, на социјалните мрежи покажа како ја дочекале 2021 година. Славната двојка ја украси својата луксузна куќа со десетици златни и бели балони, а самиот Роналдо се пофали со сето тоа.

„Мојата судбина“, напиша кратко Џорџина во описот на фотографијата на која го бакнува својот вереник среде дневната соба. Таа исто така објави заедничка фотографија со целото семејство, истата што Кристијано ја сподели со своите следбеници.

“2020 година не беше лесна година, нема сомнеж во тоа. Никој не може да остане имун на болката и страдањето што ги донесе коронавирусот на Светот. Сега е време да покажеме како заедно можеме да направиме промена. Бидејќи колку и да е тешко, што нè прави она што навистина го дефинира е фактот како да застанеме на нозе и колку брзо знаеме како да реагираме на нови пречки. Ајде да се обидеме да ја направиме 2021 година пресвртница, нов почеток. Сите можеме да бидеме подобри луѓе. Среќна Нова Година. Нека биде 2021 година , година на која ќе се сеќаваме засекогаш од најдобрите причини “, објави Роналдо во описот на фотографијата.

Кристијано Роналдо беше прогласен за најдобар играч на векот пред неколку дена на доделувањето на Globe Soccer Awards во Дубаи. Во центарот на вниманието на доделувањето на наградите беше неговата Џорџина, која се појави во црвен фустан покриен со светки, што ги потенцираше нејзините бујни атрибути.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris