Сѐ се оцртува на неа: Лоба се стегна во розови хеланки во кои изгледа бомбастично (фото)

21 мај, 2021
loba

Летото е пред нас, а со полабави мерки за летување преку граница, повеќето имаат уште поголема мотивација за добар изглед на плажа.

Пејачката Викторија Лоба независно од сезоната, редовно вежба и води здрав начин на живот, а резултатот од вакците принципи е евидентен.

Лоба често сака да се покажува во разни стајлинзи на својот Инстаграм, особено во „стори“, а овој пат освен што сакаше да се пофали со затегнатото тело, сакаше да го покаже и секси спортскиот розов комплет од хеланки и топ.

Се врташе лево –десно, ги потсимна хеланките, па се сврти со задникот.

Секси Лоба им ги наполни очите на следбениците, а за припадничките од понежниот пол беше дополнителна мотивација.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi