Салма Хајек: Облече црвен фустан во кој изгледа како вистинска БОМБА!

1 март, 2021
салма

Најнеобичните Златни глобуси се одржаа во хотелот Беверли Хилтон. Немаше публика на 78-та церемонија на доделување на наградите од Холивудското здружение на странски новинари, поради епидемиолошката состојба.

Номинираните претежно беа во своите домови, а на црвениот тепих и сцената прошетаа само водителите и водителки Тина Феј и Ејми Полер.

Salma Hayek u haljini modne kuće Alexander McQueen

Меѓу презентерите беше и актерката Салма Хајек. Таа го претстави филмот „Номадленд“ на режисерката Клои Хао, кој ја доби наградата за најдобар филм во категоријата драма.

Славната 54-годишна девојка за наградата носеше прекрасен фустан на модната куќа Александар Меквин во светло црвена нијанса. Огнениот фустан беше надополнет со накит од ценетата американска куќа за накит Хари Винстон.

Таа уште еднаш покажа зошто црвената боја се смета за една од најмоќните и најпосакуваните бои за гламурозни награди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris