Сама, плаче, бремена, со бебе во прегратка: Приказната зад најтажната фотографија на Бритни Спирс ќе ви го скрши срцето!

17 февруари, 2021
britni

Една од најчесто објавуваните фотографии од денот кога поп принцезата мина низ многу тежок период е онаа каде Бритни седи во ресторан и плаче.

Од моментот кога стана позната личност, Бритни Спирс секогаш имаше папараци на нејзините потпетици. Тие влијаеле и управувале со нејзиниот живот дури и повеќе отколку што можеше да се замисли во тие денови, а сето тоа кулминираше една вечер во 2007 година, кога пејачката ја избричи главата и нападна фотограф со чадор.

Со години и го правеа животот мизерен и ја фотографираа во бројни животни ситуации, а нејзините солзи во Њујорк во 2006 година сè уште се паметат.

Во тие денови Бритни Спирс престојуваше во хотелот „Риц Карлтон“ и секој ден ја придружуваа дури триста папараци. Пејачката во тоа време беше бремена и се грижеше за нејзиниот осуммесечен син Шон, а насловите што ја следеа секоја приказна за неа беа многу непријатни и пресудни. Медиумите анализираа како Спирс го држи своето дете, како оди додека го носи, дали и како го врзала во автомобилот, дали е добра мајка …

Затоа не е изненадувачки што беше овековечен моментот кога пејачката се сопна додека го носеше детето во едната рака и чаша во другата рака. Телохранителот и помогнал да не падне, а папараците овој момент го дочекале лесно. После тоа, Бритни отишла во продавница за играчки, а потоа во блискиот ресторан, каде што седнала, нарачала пијалок со насмевка и се расплакала. Лицето го криеше зад нејзиниот син, но фоторепортерите, како и во сите други ситуации кога пејачката беше надвор од нејзиниот дом, го сликаа и овој момент.

После тоа, пејачката отишла на вечер и ја поправила шминката, а потоа го напуштила ресторанот.

Во следните години се појави гласина дека сопственикот на ресторанот и рекол да влезе во објектот за да се скрие од папараците, а потоа дозволил да се фотографира, но тоа никогаш не било потврдено.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi