Само што се смири со Афлек, ОВОЈ нејзин поранешен објави заеднички фотографии со неа! (ФОТО)

29 мај, 2021
ben-dzen-shutterstock_97698401

Кој би рекол…

Раперот Пи Диди и Џенифер Лопез ја започнаа својата врска во 1997 година, која ја завршија по само две години. Сепак, оттогаш се во многу добри односи, а Диди дури во неколку наврати ги коментираше нејзините фотографии на социјалните мрежи, дури и кога обајцата беа во врска со други луѓе.

Сепак, Диди изненади многу следбеници, кога објави неколку фотографии со својата поранешна девојка од нигде никаде, токму сега кога сите медиуми наведуваат дека познатата пејачка се вратила на својата стара љубов, Бен Афлек.

Пи Диди и Џенифер Лопез се држат за раце на неговите фотографии, облечени малку порелаксирано, а фотографиите очигледно ги направиле папараците, со оглед на тоа што двајцата изгледаат целосно незаинтересирани за нивната околина.

Многу познати личности ги коментираа овие слики, а една од најчестите пораки беше „Здраво Бен“ и „Оди, донесе ја својата девојка“.

Дали само го фатила носталгија или нешто друго се крие зад потегот на овој рапер, останува да видиме.

Еве за кои фотографии станува збор:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi