САМО ЗА ПОСТАРИ ОД 18 ГОДИНИ! Италијанскиот бенд Манескин не престанува да ја шокира јавноста! (ФОТО)

12 септември, 2021
Screenshot 2021-09-12 135208

Кон средината на јули, Манескин објави видео запис за песната „I wanna be your slave“, а токму Гучи се погрижи за нивниот стајлинг во спотот.

Италијанскиот бенд Манескин се појави во видео-спот за новата кампања на „Гучи“, која слави 100 години од постоењето. Ова потврдува дека 2021 година е година на групата „Манескин“!

По победата на овогодинешната „Евровизија“, музичарите веднаш станаа планетарно популарни, тие веќе соработуваа со многу музичари и брендови, а сега ги ангажираше и „Гучи“.

„Манескин“ кон средината на јули објави спот за песната „I wanna be your slave“, а „Gucci“ се погрижи за нивниот стајлинг во истиот.

Познатиот моден бренд одлучи да ја продолжи соработката со италијанскиот бенд, па членовите на „Манескин“ се најдоа како промо лица во видеото што ја најавува новата кампања.

Спотот обилува со провокативни кадри, а на почетокот има предупредување дека не е наменет за оние кои немаат 18 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi