Сања Николиќ објави фотографија од деветтиот месец од бременоста, со Слаткар покрај себе ФОТО

16 април, 2021
sanja

Поранешната манекенка и мисица Сања Николиќ, на радост на нејзините обожаватели, објави досега невидена фотографија, и тоа од периодот кога беше бремена со синот Моша.

Сања и раперот Марко Маринковиќ – Слатка лани на 15 април станаа родители на Моша.

„Ова сме ние. Април, 2020. Од кај ли да знаевме што ќе доживееме?! Џабе кажувавте…“, напишала Сања во описот на фотографијата.

Сања потоа на својот инстаграм-профил објави и серија фотографии од денот кога го донела на светот Моша и од прославата на првиот роденден на синот. Поради пандемијата тие го прославиле роденденот според безбедносните мерки, а Сања во описот на славеничката фотографија ставила: „Забава за тројца“.

Преземено од plusinfo.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi