Сања Николиќ покажа колку е богата, а овие моменти сакаше да ги сподели со сите (фото)

5 мај, 2021
сања богата

 Сопругата на Слаткар и поранешна мисица и ТВ водителка, Сања Николиќ ги живее едни од најубавите моменти во животот како реализирана мајка.

Сања и Слаткар кон средината на минатио месец април го прославија првиот роденден на синчето Моша, а по тој повод Сања ги објави првите фотографии од породувањето и првата средба со својот наследник.

Времето си лета, децата си растат, Моша веќе прооде, и е центарот на светот за мама и тато.

Сања уште од почетокот на бременоста, па се досега, е резервирана за откривање јавно детали од проватноста, но овој пат направи исклучок и покажа како го минува времето додека си играат со Моша кој ја милува мама по лицето.

Бесценето, а за вакво богатство кое го има сакаше сите да видат – синчето на мама!

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi