Сања Николиќ за породувањето:„ Моето тело не ме предаде“ (фото)

8 април, 2021
sanja

 Сопругата на раперот Марко Салткаристика, екс- мисица и водителка, Сања Николиќ, пред една година стана мајка за првпат.

Таа на свет го донесе својот прв наследник кој го носи името Моша и е центарот на нивниот универзум.

Април е месец за подигнување на свеста за царскиот рез и дека не е полесниот пат за да се стане мајка.

Во знак на поддршка кон сите мајки кои на свет донеле свои наследници на овој начин, Сања постави објава на својот Инстграм профил.

Иако не откри дали и таа е во тој ред, мама Сања се стави во кожа на сите оние кои поминале низ таа операција.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi