СЕ ИШИША, ГО ПРОМЕНИ СТИЛОТ И СЕ ОЖЕНИ: Сите го засакавме Џастин како тинејџер, а изгледаше многу слатко!

23 јули, 2021
324824_profimedia0621196354_ff

Планетарно популарниот музичар Џастин Бибер сподели со своите придружници фотографија на која изгледа слатко како мед.

Со тој поглед, Бибер се појави и стана симпатија кон секој што ја следеше неговата работа. Тој се прослави со разни хитови, од кои сигурно сите се сеќаваат на „Baby“ каде е оваа фризура во фокусот.

Од тогаш помина долго време, тој се ожени со Хејли Бибер и целосно го смени својот изглед, што можевме да го забележиме од начинот на кој пред некој ден отиде на отворањето на продавницата на неговиот пријател.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi