Се колне дека не користи ботокс, а на видеото има „замрзнато“ чело!

18 јануари, 2021
јј

Латино заводничката во последно време споделуваше информации за нејзината рутина за убавина – даваше совети, позираше без шминка…

Па, таа сподели видео во кое се обиде да негира употреба на ботокс и да промовира нова маска за лице од нејзината нова колекција, но беше критикувана.

24sata

„Може ли само да напоменам дека веѓите и челото не ви се помрднуваа цело време додека зборувавте. Вие дефинитивно користите ботокс. И многу од тоа. Што е во ред – напиша придружникот.

Иако не одговара на коментари, што може да биде прилично грдо, таа сега истакна: – Тоа е само моето лице. Кој знае колку пати, никогаш не сум била на ботокс, инјекции или операции. Само кажувам. Еве уште еден совет oд Џеј Ло за вас: обидете се да го искористите вашето време на начин попозитивен, љубезен и мотивирачки за другите. Не трошете време да ги омаловажувате другите, тоа ќе ве направи поубави и помлади. Испраќам бакнежи.

24sata
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris