Се огласија Џеј Ло и Алекс: „Не прекинавме, само работиме на врската“

14 март, 2021
Screenshot_28

„Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја раскинаа свршувачката две години по романтичното запросување“, ова е веста за која денес зујат медиумите и социјалните мрежи, и додека тие со нетрпение ја чекаа својата официјална изјава за распадот што го потресе Холивуд , Џенифер и Алекс штотуку објавија дека не прекинуваат.

Jennifer Lopez

„Во моментов работиме на некои работи во врска со нашата врска“, рече парот во официјалното соопштение за People. „Тие никогаш не раскинаа официјално, но минуваат низ тешко време. Имаа падови, но не раскинаа“, ​​рече изворот за споменатите медиуми, негирајќи дека ставиле крај на врската што започна во 2017 година.

Да потсетиме, веста за паузата од PageSix беше потврдена од неименуван извор близок до парот со објаснување дека 46-годишниот поранешен бејзбол играч моментално е во Мајами, додека 51-годишната пејачка е во Доминиканската Република каде што е на снимање на филм. Иако немаше официјална причина за наводното раскинување, странските медиуми неофицијално изјавија дека сè кулминирало откако Алекс се најде во скандал на крајот на јануари годинава за наводна врска со 30-годишната ријалити sвезда Медисон ЛеКрој.

Но, новите информации и огласување на Џеј Ло и Алекс во врска со гласините за раскинувањето, само донесоа целосен пресврт во целата приказна. Дали ова е само обид да го свртат вниманието на медиумите од самите себе или навистина решиле да и дадат нова шанса на љубовта, ќе се види во наредниот период.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris