Се појави првиот трејлер за филмот „Spiderman: No Way Home“

24 август, 2021
spajdermen-830x0

Главните улоги ги толкуваат Том Холанд, Зендаја, Бенедикт Камбербач, Мариса Томеи, Џејми Фокс и други

Кон крајот на годината, во кината пристигнува нов филм за Спајдермен, насловен „ Spiderman: No Way Home “.

За првпат во филмската историја на Спајдермен, нашиот пријателски херој од соседството беше демаскиран и веќе не е во состојба да го оддели својот нормален живот од високите улоги за да биде суперхерој. Кога бара помош од д-р Стрејнџ, влогот станува уште поопасен, принудувајќи го да открие што навистина значи да се биде човек-пајак, пишува описот на IMDB.com.

Главните улоги ги толкуваат: Том Холанд (Питер Паркер / Спајдермен), Зендаја (МJ), Бенедикт Камбербач (д-р Стрејнџ), Мариса Томеи (Меј Паркер), Џејми Фокс (Макс Дилон / Електро), Алфред Молина (Ото Октавиус/ д -р Октопод) …

Премиерата на филмот во Америка ќе биде на 17 декември 2021 година.

Погледнете го трејлерот:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi