СЕ СНИМА СЕРИЈА ЗА С**С СНИМКАТА НА ПАМЕЛА ВО ЈАХТА

17 мај, 2021
шок трансформација

Актерката Лили Џејмс игра во проект кој предизвика бројни јавни личности да реагираат

Актерката Памела Андерсон неодамна ја шокираше јавноста откривајќи дека за време на изолацијата поради вирусот корона, по четврти пат се омажи за момче од нејзиното обезбедување, но овој шок не беше еднаков на оној кога нејзиното секси видео со поранешниот сопруг, рокер Томи Ли, се појави во јавност.

Сега, јавноста ќе ги дознае сите детали од тој брак, па дури и ќе погледне како е снимен славниот клип, во серијата „Пем и Томи“, која моментално се снима. Во главната улога игра актерката Лили Џејмс, која објави на Инстаграм како изгледа како Памела Андерсон.

Стана русокоса, ги обликуваше веѓите и позираше во кожен корсет и тоа додека ја цитираше изјавата на „вистинската“ Памела: „Прекрасно е да се биде русокоса, луѓето не очекуваат ништо од тебе, а потоа ги изненадуваш“.

lili džejms

И покрај големите реклами и хит-фотографии, снимањето серија која открива нечија интимност, бурна врска и конечно „понижување што го доживеала актерката објавувајќи видео од спалната соба“, им пречеше на рокерите Кортни Лав, вдовица на Курт Кобејн, која напиша на Инстаграм. Лили, кој и да си, носи се “.

Погледнете како изгледа Лили како Памела и Себастијан Стен како Томи Ли:

Еве ја „вистинската“ Памела со нејзиниот нов сопруг:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi