СЕ СОБЛЕЧЕ НАЈПЛАТЕНИОТ МОДЕЛ ВО СВЕТОТ! Вака Ирина Шајк изгледа БЕЗ ФОТОШОП (ФОТО)

11 август, 2021
277964_irina234567_f

Фотографиите на Ирина Шајк успеаја да направат вистински хаос за кратко време. Имено, папараците ја „уловија“ на плажа на Ибица, каде уживаше со пријателите. Она што го привлече вниманието на сите беше драстичната разлика во изгледот. Многумина се согласија дека секоја сличност со девојката од Instagram е минимална

Имено, руската манекенка Ирина, која важи за неприкосновена убавица, не само според мислењето на мажите туку и жените, открила дека има маани како и сите жени – стомакот и целулитот.

Сепак, на неа мааните не ѝ се простени, па таа брзо стана мета на критики.

„Толку пари и тренери и повторно има целулит“, „Не е ништо посебно“, „Во живо не е ниту просечна, каде исчезна таа убавина од Instagram“, се само дел од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi