СЕ ВРАЌААТ „ПРИЈАТЕЛИ“! Џенифер ја сподели СРЕЌНАТА ВЕСТ, најавата има НАД 70 МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ, а нивните хонорари се ОГРОМНИ!

16 мај, 2021
636553_prijatelji_ls

Едвај чекаме

И сега официјално! „Пријатели“ се враќа на платформата „HBO Max“ на 27 мај. Можеме ли да бидеме уште повеќе повозбудени, забавно беше вчера на Instagram со Џенифер Анистон. За помалку од 24 часа, видеото во кое се најавуваше „Friends Reunion“ имаше скоро седумнаесет и пол милиони прегледи, а објавата им се допадна на повеќе од пет милиони луѓе. Трејлерот ја следи насловната тема на серијата „I’ll Be There For You“.

Освен Џенифер, познатата Рејчел Грин, ќе има и други херои од најпопуларниот ситком во историјата на телевизијата: Дејвид Швимер (Рос), Лиза Кудроу (Фиби), Кортни Кокс (Моника), Метју Пери (Чендлер) и Мет Лебланк (Џои). Ќе се собере на оригиналната сцена „Stage 24“ во студиото „Warner Bros“.

Бидејќи се појавија безброј холивудски sвезди за десет сезони, снимени меѓу 1994 и 2004 година, од Бред Пит и Џулија Робертс до Брук Шилдс и Жан-Клод ван Дам, за да наведат неколку, ова специјално шоу ќе има и специјални гости. На списокот се најдоа Дејвид Бекам, Лејди Гага, Синди Крафорд, Џастин Бибер, Џејмс Корден, Кара Делевињ, Кит Харингтон, Том Селек, Рис Витерспун …

Поради фактот што во последниве години, шармантните „Пријатели“ беа откриени од некои помлади генерации, авторите најавија продолжение пред две години, но тогаш изби короната и ги уништи плановите. Како што дознава „ Variety “, секој од главните актери ќе добие по два и пол милиони долари за појавување во оваа специјализација.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi