СЕ ЗАКАНУВАЛА ДЕКА ЌЕ ГО ТЕПА АКО НЕ ЈА ПОВИКА! Вака започнала љубовта меѓу Дејвид и Викторија Бекам, а сега тие прославија 22 години заедно, фудбалерот на УРНЕБЕСЕН начин и ја честиташе годишнината на сопругата! (ФОТО)

8 јули, 2021
Screenshot 2021-07-08 194034

Хит!

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам и модната дизајнерка Викторија Бекам се заедно 25 години, а Дејвид ги насмеа обожавателите со фотографии од нивните вообичаени комбинации на облека по повод 22-годишнината од бракот.

22 години подоцна, сè уште ист аутфит. Те сакам најмногу, ти благодарам што ни ги даде нашите неверојатни деца за да можеме сите да носиме исто – напиша Бекам со фотографиите што ги објави на Инстаграм.

Парот честопати има испади на љубов на социјалните мрежи, а заедно имаат четири деца, синовите Бруклин (22), Ромео (18) и Круз (16), како и ќерката Харпер (9).

Начинот на кој се запознале е доста невообичаен. Не станувало збор за љубов на прв поглед, но Викторија му се заканила дека ќе го претепа ако не и се јави, а Дејвид бил срамежлив да го стори тоа. Кога попуштил, започнала тајната врска, затоа што Спајсицата тогаш имаше момче, кое брзо го остави.

Секој е запознаен со мамењето на Давид. Неговата најпозната афера започна во септември 2003 година во ноќен клуб во Мадрид со манекенката Ребека Лос. Тие се сликани како разговараат како да се познаваат со години. Дејвид тогаш негираше сè, Викторија му веруваше, а малку подоцна, Дејвид повторно се видел со Ребека и го напуштиле клубот заедно и отишле во стан. Веќе во автомобилот се опуштиле и им се препуштиле на страстите. Спајсицата се повеќе лудуваше и на крајот и се закани на Ребека. Викторија му прости за неверството и набргу потоа го роди третиот син Круз.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi