Се зборуваше дека починала .. имала двојничка: Аврил никогаш не изгледала потажно на снимањето на видеото

16 јуни, 2021
аврил

За канадската пејачка Аврил Лавињ (36) со години кружи теорија на заговор дека таа не е жива и дека наместо тоа се појавува двојничка по име Мелиса, а поради новите фотографии на Аврил, сите коментираат дека никогаш не изгледала потажно.

Имено, Аврил снима спот за дуетска песна со Вил Смит, а многумина забележуваат дека имала вештачка насмевка додека доаѓала на сетот. Пејачката како да го вежбаше изразот на лицето, нежната насмевка која беше постојана и се чинеше многу неприродно.

За време на снимањето, пејачката изгледаше многу уморно, често гледаше на подот, а своето однесување, што многумина го карактеризираа како сигнал дека е тажна, ги загрижува обожавателите ширум светот.

„Аврил е како да е застрелана“, „Прекрасна е, но толку тажно изгледа“, „Аврил не ја издржа славата, а ниту нејзината двојничка“, „Девојката е малку уморна, тоа е сè“, „Ми се чини многу несреќна“, „Што ѝ се случи?“ – се некои од коментарите.

Патем, на 17-годишна возраст, Аврил стана најмладата жена соло-уметник која стигна до првото место на најпродаваниот албум во Велика Британија. Успешната серија ја продолжи со хитовите „Sk8er Boi“, „My Happy End“ и „I’m With You“.

Некои обожаватели сè уште тврдат дека Аврил не е меѓу живите, дека починала среде својата популарност и дека е заменета со девојка по име Мелиса која многу личи на неа.

Пред неколку години се појави шокантна теорија на веб-страница, во која се тврди дека познатата пејачка Аврил Лавињ си го одзела животот пред 18 години и дека нејзинaта двојничка се појавува во јавноста од 2003 година.

Аврил, наводно, не можела да го поднесе товарот на славата, што ја чинело живот, а непосредно пред нејзината смрт, според таа теорија, се сретнала со девојка која неодоливо личела на неа, која се согласила да се претставува како пејачката во јавност.

Таа во моментов е во врска со 34-годишниот пејач Мода Сана, со кој често се гледа на плажа во Малибу.

Зад неа има два неуспешни брака. Таа беше со фронтменот на групата „Nickelbeck“ Чад Крегер од 2013 до 2015 година и со пејачот на групата „Сам 41“ Дерик Вибли од 2006 до 2010 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi