Седа коса, карирана кошула и монотони панталони: Мистер Бин толку се промени, што нѝ е тешко да го препознаеме!

12 август, 2021
301565_2301969-profimedia0102428444-ff_ff

Роуан Аткинскин, во кого јавноста се заљуби како актер кој стана познат по играњето на ликот на Мистер Бин, се појави на сетот на нова серија со хумористична тема за продуцентска компанија, со значително поинаков изглед од оној на кој јавноста се сеќаваше од порано.

Најголемо внимание привлече неговата подолга, сива коса, која целосно го промени неговиот изглед. Имаше и бордо карирана кошула како и сиви панталони кои изгледаа како да прикажуваат монотонија.

<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda</p>
<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda</p>

Познатиот актер ќе игра во комедија во која ќе се најде во војна со пчела додека престојува во луксузен замок. Имено, Аткинсон се врати во овој жанр, иако изјави дека нема да се врати на улогата на Бин, која е сега многу исцрпувачка за него, иако му даде голема популарност.

Патем, серијата во која глуми, тој ја создаде заедно со Вил Дејвисон, и секоја епизода ќе трае 10 минути.

<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda</p>
<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda</p>
<p>Glumac je i posle odluke da se neće vraćati komediji ipak odlučio da se vrati ovom žanru, ali ovoga puta nešto drugačijeg vizuelnog izgleda</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi