СЕГА И ОФИЦИЈАЛНО! Продолжението на „Сексот и градот“ БЕЗ САМАНТА, продуцентите открија ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ СО НЕЈЗИНИОТ КАРАКТЕР (ВИДЕО)

24 јуни, 2021
skynews-davis-parker-nixon_5412586

Сценаристите на продолжението на „Сексот и градот“ најдоа начин да ја исфрлат Ким Катрал од серијата, со оглед на тоа дека актерката одби да ја повтори својата улога на познатата Саманта.

„Сценариото го прилагодивме на новонастанатата ситуација. Нема да земеме нова актерка, туку Саманта ќе има корона вирус “, најавија продуцентите на серијата.

Според американските медиуми, би било доста тешко да се најде соодветна замена за актерката која со својата улога често ја засенуваше главната sвезда – Сара Џесика Паркер и нејзината Кери Бредшо.

Оние кои се подобро запознаени со односите меѓу четирите актерки, очекуваа таков исход. Познато е дека Паркер и Катрал завојуваа на социјалните мрежи по последниот собир, а нивниот конфликт датира од 2004 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi