Сега разјаснија сѐ: Амал Клуни сепак не е БРЕМЕНА!

2 август, 2021
608602355c016028d59f936b65ccbfd28fb67e4f

Амал и Џорџ Клуни во последно време се на насловните страници на странските медиуми поради гласините за бременоста на Амал.

Иако во последните неколку дена се зборуваше дека Амал Клуни, сопругата на славниот холивудски актер Џорџ Клуни е бремена, медиумскиот претставник на оваа славна двојка објасни дека тоа е трач и ги демантираше гласините.

– Приказните кои велат дека Амал Клуни е бремена не се вистинити – кратко изјави за странските медиуми ПР менаџерот.

Гласините за нејзината бременост започнаа по папарацо фотографиите, на кои Амал го покри стомакот со фустан со „сомнителен“ крој.