Сеќавање на деновите кога СЕМЕЈНАТА среќа беше на прво место: Ќерката на Деми Мур и Брус Вилис сподели спомени од детството

18 август, 2021
289497_profimedia0129593230_ff

Актерската двојка беше во брак повеќе од една деценија, а денес се во пријателски односи.

Поранешниот пар Деми Мур и Брус Вилис добија тројца наследници за време на заедницата што траеше од 1987 до 2000 година, а ќерката Румер денеска го прослави својот роденден, кој го собра целото семејство.

Наследничката на славните актери сподели со публиката на Инстаграм фотографии од нејзиното детство, кога се беше многу бајковито.

Следбениците беа воодушевена од семејните спомени, а младите родители Брус и Деми зрачат со среќа и посебна енергија.

Актерите останаа во пријателски односи по разводот, во корист на наследниците, а денес тие често се собираат за време на прослави и важни датуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi