Секси издание: Ријана го покажa бујното деколте во тесен бел сатенски фустан и пилот јакна (ФОТО)

24 март, 2021
o_10545231_1024

Ријана неодамна го заштити брендот „Fenty Hair“, откривајќи дека се подготвува да влезе на пазарот за нега на коса

Пејачката од Барбадос и претприемач во модната индустрија Ријана (33) е видена во вторникот како оди на вечера во Ноб, омилен ресторан на познатите личности лоциран во американскиот град Западен Холивуд во државата Калифорнија.

Пејачката одеше на вечера со пријателите, а за таа пригода носеше тесен бел сатенски фустан и крзно (или имитација на крзно) обложена јакна за пилоти. Носеше свилени златни чизми со високи потпетици и имаше црна заштитна маска на лицето. Ја сплете косата во тенки плетенки и ги врза во висока пунџа.

Ријана неодамна го заштити брендот „Fenty Hair“, откривајќи дека се подготвува да влезе на пазарот за нега на коса.

Официјалните документи велат дека новата линија на производи ќе вклучува шампон против првут, лосион за обновување на косата и светки за коса. Покрај тоа, името на брендот Fenty Hair ќе носи алатки за релаксација, исправувачи на коса, виткач за коса, восоци и производи за боење коса.