Селма Хаек откри зошто ја испуштила улогата во филмот „Матрикс“

2 јули, 2021
selma

Една од најубавите актерки во Холивуд беше на кастинг за улогата на Тринити, заедно со уште три други актерки, сепак, Кери Ана Мос беше далеку физички поподготвена од неа, што беше клучно за таа да ја добие улогата.

-,,Четири жени бевме во потесниот избор. Поминавме низ многу пречки, тестови, аудиции … Тие исто така донесоа координатори каскадери од Азија. Тоа беше вистински физички тест. Јас сум флексибилна и агилна, но мрзлива. Никогаш не одев во теретана и ми рекоа: „Треба да трчаш!“ Прашав: “Каде?” Не можев ниту да направам круг низ собата “, рече Хаек во емисијата „ Разговор на црвена маса “.

И тогаш доаѓа Џада – злобна, витка, секси и машина! О Боже, таа беше толку добра! И јас бев толку засрамена! Таа беше во топ форма, фокусирана, неверојатно дисциплинирана, толку способна … Само што погледнав во таа жена и си помислив: Сакам да бидам како неа кога ќе пораснам! Дури и денес мојата најголема инспирација е за сите акциони сцени што ги работам – рекла Селма.

Фантастичниот блокбастер „Матрикс“ од 1999 година ги доби и продолженијата „The Matrix Reloaded“, како и „Матрикс револуција“, а четвртиот дел, сè уште без наслов, ќе пристигне во киносалите и на HBO Max во декември 2021 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi