Сепак, Џеред Лето не ѝ дал мртов стаорец на својата колешка

14 февруари, 2021
Screenshot_3

Актерот и музичар Џеред Лето конечно одговори на гласините дека ѝ испратил мртов стаорец на својата колешка Маргот Роби на снимањето на филмот „Suicide Squad“.

Веќе подолго време кружат гласини дека Џаред Лето се обидел да ужива во неговиот лик Џокер на снимањето на филмот и дека поради тоа направил разни трикови за своите колеги. Едно од најбизарните е тоа што тој испраќаше мртви стаорци на актери и актерки, но сега негираше дека тоа некогаш се случило.

„Се забавувавме на снимањето, но никогаш не ѝ дадов мртва стаорец на Маргот. Напротив, ѝ дадов торта со цимет”, рече актерот во неодамнешното интервју.

Маргот Роби еднаш изјави дека добила црна кутија од Лето во која имало стаорец – кој, сепак, бил жив. Подоцна изјавила дека на почетокот ѝ било непријатно кога го видела, но дека подоцна го чувала како домашно милениче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi