СЕРИЈАТА СЕ ПРОДОЛЖУВА СО НЕА! Продуцентите ја молеа познатата Саманта од серијата „Сексот и градот“ да и се врати на славната четворка!

31 јули, 2021
Screenshot 2021-07-31 134106

Две изненадувања кога станува збор за продолжението на серијата „Сексот и градот“

Иако долго најавуваното продолжение се уште не е прикажано, Сара Џесика Паркер најавува дека оваа серија ќе има неколку продолженија и дека веќе се подготвуваат за втората сезона. Можеби поголемо изненадување е што актерката Ким Катрал, познатата Саманта Џонс, може повторно да се приклучи на тимот.

– Имајќи предвид дека HBO Max наскоро ќе ја најави втората сезона, вратата е отворена за Ким Катрал доколку сака да се врати како Саманта Џонс – изјави добро информиран извор за Daily Mail.

По одбивањето на Ким Катрал да биде дел од новите епизоди, како што се шпекулира поради контроверзните сцени што треба да ги толкува, дополнителни епизоди би можеле да ја намамат Саманта да се врати во тимот.

– Очигледно, во продукцијата имаше страв дека обожавателите повеќе нема да ја гледаат серијата со иста ревност бидејќи ќе им недостасува Саманта. Очигледно е дека многумина ја сакаат и ценат и би сакале да ја видат во новите епизоди. Ако нејзините претставници ни се јават сега и кажат дека е достапна, продукцијата веднаш ќе го резервира нејзиниот лет за Њујорк – изјави извор од продукцијата.

Патем, иако на почетокот се зборуваше дека актерката одбила да се врати во серијата затоа што се скарала со Сара Џесика Паркер, тие две го демантираа тоа.

Наводно, причината е што Ким не била задоволна од сценариото и улогата што и била доделена. Според странските медиуми, сценаристите бараат таа да има емотивни сцени со синот на Миранда Хобс, која ја игра Синтија Никсон.

Според сценариото, Брејди (14) треба да биде фатен за време на мастурбација, а потоа да и испрати експлицитни фотографии на Саманта, што славната Саманта не го прифати.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi