Сестрата на Меган Маркл и даде на јавноста нови скандалозни детали за бракот со принцот:Не им оди добро!

16 март, 2021
сестра

Гласините што се појавија по интервјуата дадени од Меган Маркл и принцот Хари Опра Винфри сè уште не стивнуваат, а Саманта Маркл, полусестра на војвотката од Сасекс, истакнува дека принцот Хари и Маркл се пред развод и дека само прашање на време пред да заврши нивниот брак.

Таа препорача советување за брак и кралска турнеја каде ќе им кажеше на сите кога ќе бидат повредени по интервјуто со Опра Винфри.

Гледам дека ова ќе заврши со развод ако не се договорат за советување и ако не работат на тоа да бидат искрени и да им се извинат на сите кога ќе ја оштетат својата игра во текот на овие две години – рече Саманта, пренесува ТМЗ.

Полусестрата на Маркл нема контакт со неа или Хари, но Саманта нема проблем да зборува јавно за нив. ТМЗ наведува дека Саманта е самопрогласена експертка за кралскиот двор и односите меѓу членовите на тоа семејство.

Princ Hari i Megan
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi