Шакира била нападната од диви свињи додека се шетала во парк во Барселона

1 октомври, 2021
6d12fb7b5a5881afe46d9ce8cc73a99354c5d42b

Шакира не можеше да очекува ваков настан.

Поп-sвездата Шакира вели дека била жртва на напад од две диви свињи додека шетале во парк во Барселона со нејзиниот осумгодишен син Милан.

Колумбиската пејачка рече дека животните ја нападнале и ѝ ја искинале чантата, а потоа избегале во шумата.

– Ми ја искинаа торбата, а во неа имаше мобилен телефон. Тие уништија сѐ- рече таа.

Шакира е последната жртва на сѐ поагресивните свињи, кои го нападнаа градот во последниве години.

Во 2016 година, шпанската полиција прими 1.187 телефонски повици поради дивите свињи кои нападнаа кучиња, го задржуваа сообраќајот и наидуваа на автомобили во градот.

Во 2013 година, полицаец се обиде сам да реши проблем и застрела свиња, но наместо тоа ја промаши и го рани својот колега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris