Шарлиз Терон во лезбејска преработка на „Умри машки“? „Одлична идеја, би се согласила на тоа“

26 февруари, 2021
pjimage-2_OCk9tuH

Во случај навистина да се случи римејкот на филмот, Терон сигурно ќе биде подготвен. Таа веќе ги потврди своите квалитети во акциони филмови како „Бесниот Макс“ и „Атомска русокоса“.

Сè започна како полусериозна идеја на Twitter, но списанието „Vanity Fair“ уште еднаш се соочи со оскаровката Шарлиз Терон (45) со идејата за преработка на култниот филм „Умри машки“, во кој глумат лезбејки.

– Навистина мислам дека е одлична идеја. Затоа и одговорив на Twitter, бидејќи само мислев дека е некако одлично. Се согласувам, повикајте ги продуцентите – рече Терон.

Да потсетиме, на социјалните мрежи еден твит од обожавател на „Умри машки“ со Брус Вилис стана вирален откако пред Божиќ напиша дека секогаш сака да го гледа, но дека она што навистина го сака е римејк во форма на лезбејска романтична комедија , во која разбеснетата Шарлиз Терон ја спасува својата сопруга.

После својата премиера во 1988 година, филмот „Умри машки“ со Вилис како њујоршки полицаец Џон МекКлејн собра просечни критики, но празничниот акционен филм се претвори во сакана класика и беа направени неговите продолженија. Во случај навистина да се случи римејкот на филмот, Терон сигурно ќе биде подготвен. Таа веќе ги потврди своите квалитети во акционите филмови како „Бесниот Макс“ и „Атомска русокоса“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi