ШЕРОН Е ВО ГОЛЕМА ПАНИКА: Доаѓа нецензурираната верзија од СЛАВНАТА СЦЕНА ОД ФИЛМОТ „НИСКИ СТРАСИ“!

19 мај, 2021
без цензура шерон

Актерката Шерон Стоун е разочарана затоа што продуцентите на филмот „Ниски страсти“ ќе издадат нецензурирана верзија на филмот, без нејзина согласност.

Имено, станува збор за завршена верзија која е изменета во текот на 2019 и 2020 година и вклучува сцени со бонус на Шерон и Мајкл Даглас.

Одлучија да ја објават ХХХ-верзија за 30-годишнината без моја согласност. Никој не ме праша како се чувствувам за тоа и ништо не можам да сторам за да го спречам тоа – рече Шарон.

И покрај тоа што не е задоволна со одлуката да ја објави таа верзија на филмот, особено поради неславната сцена во која ги прекрстува нозете за време на полициското испрашување, Стоун не верува во каење.

Она што е направено – направено е, исто како и гасовите. Откако ќе ги испуштите, не можете да ги повлечете. Мирисаат непријатно и заминуваат – рече таа.

Иако еснафот на актери на екранот донесе нови правила според кои таа, како актерка, би можела да го блокира неговото објавување доколку денес се снимаше филмот (во случајов „Ниски страсти“), споменатата одредба за заштита на актерите не важи за Шарон, бидејќи стапи во сила неодамна, а филмот е снимен пред 30 години.

Нова верзија на култниот филм од 1992 година ќе биде прикажана во киносалите во Франција, Нов Зеланд и Австралија.

Актерката претходно тврдеше дека ја користеле за време и по снимањето. Шарон тврди дека не знаела дека жешките снимки во кои може да се видат нејзините интимни делови од телото кои ќе бидат на филм.

Бев запрепастена од експлицитноста иако на снимањето ме уверуваа: „Ништо нема да се види, треба само да ги соблечеш гаќичките, бидејќи белата боја ја рефлектира светлината, па затоа знаеме дека имаш гаќички“. Да, имаше многу ,,сфаќања” на оваа тема, но бидејќи јас сум засегнатата страна, можам само да кажам дека сите други сфаќања се чисто с***е – напишала актерката.

Таа лаже! Секоја актерка знае што е целта ако ја замолите да ја соблече долната облека и потоа ја насочувате камерата токму во таа насока – рече режисерот на филмот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi