ШЕРОН СТОУН (63) ВО ВРСКА СО РАПЕРОТ RMR (25): Побизарен пар не постои!

8 јули, 2021
253402_profimedia0619325070_ls

Актерката Шерон Стоун (63) важи за една од најпаметните дами во Холивуд. Освен по својата острина, позната е и по тоа што го одржува телото во совршена состојба. Таа неодамна ги сподели своите правила за витка фигура и затегнато лице, но сепак молчеше за еден важен факт – љубовта.

Имено, се шпекулира дека таа е во врска со младиот рапер РМР со месеци, кој има 25 години, а чиј имиџ е малку бизарен. Тој се појавува во јавност со маска за скијање на лицето и забите „премачкани“ со златни навлаки.

Гласините дека се во врска ги разгоре и последната фотографија на која раперот ја гушка Шарон. Двојката танцуваше на хип хоп ритамот на концерт на раперот Дрејк, пиеше коктели, а РМР изјави дека смета дека Шерон е „неверојатно кул“.

“Засега им одговара да се дружат на овој начин. Тие излегуваат заедно и одлично се забавуваат”, вели извор близок до парот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi