ШЕРОН СТОУН (64) ИМА ЛИНИЈА КАКО ПРЕД 20 ГОДИНИ: Ова е нејзината тајна!

2 октомври, 2021
258789_profimedia0633158648_ls

Актерката Шерон Стоун (64) стана позната по улогите како фатални убавици во филмовите „Ниски страсти“ и „Казино“. Иако оттогаш поминаа речиси три децении, сепак привлекува внимание поради негуваниот изглед и витката фигура. Таа неодамна блесна во Венеција на модниот настан на куќата „Долче и Габана“, а после тоа одлучи да се одмори и накратко да избега од обврските.

64-годишната актерка се пофали на социјалните мрежи со линијата во костим за капење. Таа ја нагласи важноста да се грижи за себе, и доби само комплименти за нејзиниот изглед.

На својот профил на Инстаграм, таа сподели неколку фотографии од одморот на непозната локација. Таа позираше во едноделен црн костим за капење и покажа завидна линија. „Важно е да се грижите за себе“, напиша таа во описот на објавата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris